Os 6809 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň-Prunéřov | 8.23 | 2 | |||
Málkov | 8.28 | 8.28 | |||
Chomutov | 8.32 | 8.33 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 8.36 | 8.36 | |||
Jirkov zastávka | 8.39 | 8.39 | |||
Most | 8.52 | 8.53 | 3 | ||
Želenice nad Bílinou | 8.58 | 8.58 | |||
Bílina kyselka | 9.02 | 9.02 | |||
Bílina | 9.04 | 9.05 | 1 | ||
Chotějovice | 9.09 | 9.09 | |||
Želénky | 9.15 | 9.15 | |||
Duchcov | 9.18 | 9.18 | |||
Oldřichov u Duchcova | 9.24 | 9.24 | |||
Řetenice | 9.27 | 9.28 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 9.30 | 9.34 | 2 | ||
Proboštov | 9.37 | 9.37 | |||
Bohosudov | 9.40 | 9.41 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 9.54 | 9.55 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.57 | 9.58 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 10.01 | 10.01 | 1 | ||
Neštěmice | 10.03 | 10.03 | |||
Mojžíř | 10.05 | 10.05 | |||
Neštědice | 10.07 | 10.07 | |||
Povrly | 10.09 | 10.10 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 10.13 | 10.13 | |||
Dobkovice | 10.16 | 10.16 | |||
Choratice | 10.17 | 10.17 | |||
Vilsnice | 10.20 | 10.20 | |||
Děčín hlavní nádraží | 10.24 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci