Os 6807 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň-Prunéřov | 7.23 | 2 | |||
Málkov | 7.28 | 7.28 | |||
Chomutov | 7.32 | 7.33 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 7.36 | 7.36 | |||
Jirkov zastávka | 7.39 | 7.39 | |||
Třebušice | 7.46 | 7.46 | |||
Most | 7.52 | 7.53 | 3 | ||
Želenice nad Bílinou | 7.58 | 7.58 | |||
Bílina kyselka | 8.02 | 8.02 | |||
Bílina | 8.04 | 8.05 | 1 | ||
Chotějovice | 8.09 | 8.09 | |||
Želénky | 8.15 | 8.15 | |||
Duchcov | 8.18 | 8.18 | |||
Oldřichov u Duchcova | 8.24 | 8.24 | |||
Řetenice | 8.27 | 8.28 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 8.30 | 8.34 | 2 | ||
Proboštov | 8.37 | 8.37 | |||
Bohosudov | 8.40 | 8.41 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 8.54 | 8.55 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.57 | 8.58 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 9.01 | 9.01 | 1 | ||
Neštěmice | 9.03 | 9.03 | |||
Mojžíř | 9.05 | 9.05 | |||
Neštědice | 9.07 | 9.07 | |||
Povrly | 9.09 | 9.10 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 9.13 | 9.13 | |||
Dobkovice | 9.16 | 9.16 | |||
Choratice | 9.17 | 9.17 | |||
Vilsnice | 9.20 | 9.20 | |||
Děčín hlavní nádraží | 9.24 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci