Os 6674 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 15.35 | 3 | |||
Děčín východ | 15.38 | 15.39 | 2 vlevo | ||
Březiny u Děčína | 15.41 | 15.41 | |||
Malá Veleň | 15.44 | 15.44 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 15.48 | 15.49 | 2 vpravo | ||
Dolní Habartice | 15.52 | 15.52 | |||
Markvartice | 15.56 | 15.56 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 16.00 | 16.00 | |||
Česká Kamenice | 16.05 | 16.06 | 2 | ||
Horní Kamenice | 16.08 | 16.08 | |||
Mlýny | 16.14 | 16.14 | 2 | ||
Kytlice | 16.17 | 16.17 | |||
Jedlová | 16.24 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci