Os 6659 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 12.06 | 1 | |||
Krásná Lípa | 12.11 | 12.12 | 2 | ||
Krásná Lípa město | 12.14 | 12.14 | |||
Rybniště | 12.18 | 12.19 | 4 | ||
Chřibská | 12.23 | 12.23 | 2 | ||
Jedlová | 12.29 | 12.29 | 4 | ||
Kytlice | 12.34 | 12.34 | |||
Mlýny | 12.38 | 12.39 | 2 | ||
Horní Kamenice | 12.43 | 12.43 | |||
Česká Kamenice | 12.47 | 12.47 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | 12.50 | 12.50 | |||
Markvartice | 12.55 | 12.56 | 2 | ||
Dolní Habartice | 12.58 | 12.58 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 13.02 | 13.03 | 1 | ||
Malá Veleň | 13.06 | 13.06 | |||
Březiny u Děčína | 13.09 | 13.09 | |||
Děčín východ | 13.13 | 13.14 | 2 vlevo | ||
Děčín hlavní nádraží | 13.18 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci