Vlak Os 6319 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Černousy | 15.32 | ||||
Filipovka | 15.34 | 15.34 | |||
Višňová | 15.37 | 15.37 | 2 | ||
Minkovice | 15.40 | 15.40 | |||
Frýdlant v Čechách | 15.46 | 15.47 | 1 | ||
Raspenava | 15.53 | 15.58 | |||
Oldřichov v Hájích | 16.05 | 16.05 | |||
Mníšek u Liberce | 16.09 | 16.10 | 2 | ||
Krásná Studánka | 16.14 | 16.14 | |||
Stráž nad Nisou | 16.17 | 16.17 | |||
Liberec | 16.24 | 1/2 |
Černousy – Frýdlant v Č. v a ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci