Os 6202 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.06 | 4 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 6.09 | 6.09 | 3 | ||
Pardubice-Semtín | 6.12 | 6.12 | |||
Stéblová | 6.16 | 6.16 | |||
Čeperka | 6.18 | 6.19 | |||
Opatovice nad Labem | 6.21 | 6.21 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 6.23 | 6.23 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.29 | 6.35 | 3 | ||
Předměřice nad Labem | 6.39 | 6.40 | |||
Lochenice | 6.42 | 6.42 | |||
Smiřice | 6.46 | 6.49 | 2 | ||
Černožice | 6.52 | 6.52 | |||
Semonice | 6.54 | 6.54 | |||
Jaroměř | 6.57 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci