Os 6153 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Libochovice | 8.30 | ||||
Slatina pod Hazmburkem | 8.33 | 8.33 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 8.36 | 8.36 | |||
Úpohlavy | 8.41 | 8.41 | |||
Čížkovice | 8.44 | 8.44 | 1/3 | ||
Sulejovice | 8.48 | 8.48 | |||
Lovosice | 8.52 | 9.00 | 3 | ||
Žalhostice | 9.05 | 9.06 | 2 | ||
Litoměřice Cihelna | 9.10 | 9.10 | |||
Litoměřice horní nádraží | 9.12 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci