Os 6114 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 18.35 | 1 | |||
Zahrádky u České Lípy | 18.42 | 18.42 | |||
Stvolínky | 18.50 | 18.50 | |||
Kravaře v Čechách | 18.54 | 18.54 | |||
Blíževedly | 18.57 | 18.58 | 2 | ||
Dubičná | 19.03 | 19.03 | |||
Úštěk | 19.09 | 19.10 | 3 | ||
Liběšice | 19.16 | 19.17 | 2 | ||
Horní Řepčice | 19.21 | 19.21 | |||
Ploskovice | 19.27 | 19.27 | |||
Trnovany u Litoměřic | 19.31 | 19.31 | |||
Litoměřice horní nádraží | 19.36 | 19.43 | 3 | ||
Litoměřice Cihelna | 19.45 | 19.45 | |||
Žalhostice | 19.48 | 19.49 | 2 | ||
Lovosice | 19.54 | 20.02 | 2 | ||
Sulejovice | 20.06 | 20.06 | |||
Čížkovice | 20.10 | 20.10 | 1/3 | ||
Úpohlavy | 20.13 | 20.13 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 20.18 | 20.18 | |||
Slatina pod Hazmburkem | 20.21 | 20.21 | |||
Libochovice | 20.24 | 20.27 | 2 | ||
Libochovice město | 20.29 | 20.30 | |||
Dubany | 20.33 | 20.33 | |||
Křesín | 20.36 | 20.36 | |||
Koštice nad Ohří | 20.38 | 20.38 | |||
Pátek | 20.42 | 20.42 | |||
Slavětín nad Ohří | 20.46 | 20.46 | |||
Veltěže | 20.50 | 20.50 | |||
Louny | 20.55 | 20.57 | vpravo/4 | ||
Louny střed | 21.00 | 21.00 | |||
Louny město | 21.02 | 21.02 | |||
Březno u Postoloprt | 21.08 | 21.09 | 2 | ||
Postoloprty | 21.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci