R 603 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdpee231 + 3xBmz226 + Bbdgmee236 + WRmz817/WRmee814 + Ampz146 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 4.49 | 3 | |||
Kadaň-Prunéřov | 4.53 | 4.54 | 2 | ||
Chomutov | 5.03 | 5.05 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 5.07 | 5.08 | |||
Jirkov zastávka | 5.11 | 5.12 | |||
Most | 5.24 | 5.25 | 3 | ||
Bílina | 5.35 | 5.36 | 1 | ||
Duchcov | 5.47 | 5.47 | |||
Teplice v Čechách | 5.58 | 5.59 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.16 | 6.22 | 2 | ||
Praha-Holešovice | 7.26 | 7.27 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.36 | 5 jižní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci