..: Trasa vlaku Os 5933 - JŘ 2021 :..
Os 5933
Řazení vlaku: 362_n2 + BDsee454 + Bdmteeo294  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čáslav   4.54 2
  Horky u Čáslavi  5.00 5.00 
  Golčův Jeníkov  5.04 5.05 3
  Golčův Jeníkov město  5.08 5.08 
  Vlkaneč  5.15 5.15 3
  Nová Ves u Leštiny  5.18 5.18 
  Leština u Světlé  5.21 5.22 3
  Sázavka  5.26 5.26 
  Světlá nad Sázavou-Josefodol  5.31 5.32 
  Světlá nad Sázavou  5.35 5.36 6
  Havlíčkův Brod  5.50  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster