..: Trasa vlaku Os 5751 - JŘ 2021 :..
Os 5751
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrchlabí   19.50 1/1
  Podhůří  19.53 19.53 
  Kunčice nad Labem  19.57 20.03 4
  Klášterská Lhota  20.07 20.07 
  Prosečné  20.10 20.10 
  Hostinné město  20.13 20.13 
  Hostinné  20.15 20.16 4
  Chotěvice  20.20 20.20 
  Pilníkov  20.25 20.26 3
  Vlčice  20.29 20.29 
  Trutnov-Volanov  20.33 20.33 
  Trutnov hlavní nádraží  20.37  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster