Os 5739 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrchlabí | 7.52 | 1/1 | |||
Podhůří | 7.55 | 7.55 | |||
Kunčice nad Labem | 7.59 | 8.00 | 4 | ||
Klášterská Lhota | 8.04 | 8.04 | |||
Prosečné | 8.07 | 8.07 | |||
Hostinné město | 8.10 | 8.10 | |||
Hostinné | 8.12 | 8.13 | 4 | ||
Chotěvice | 8.17 | 8.17 | |||
Pilníkov | 8.22 | 8.26 | 3 | ||
Vlčice | 8.29 | 8.29 | |||
Trutnov-Volanov | 8.33 | 8.33 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 8.39 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster