..: Trasa vlaku Os 5739 - JŘ 2021 :..
Os 5739
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrchlabí   7.52 1/1
  Podhůří  7.55 7.55 
  Kunčice nad Labem  7.59 8.00 4
  Klášterská Lhota  8.04 8.04 
  Prosečné  8.07 8.07 
  Hostinné město  8.10 8.10 
  Hostinné  8.12 8.13 4
  Chotěvice  8.17 8.17 
  Pilníkov  8.22 8.26 3
  Vlčice  8.29 8.29 
  Trutnov-Volanov  8.33 8.33 
  Trutnov hlavní nádraží  8.39  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster