..: Trasa vlaku Os 5732 - JŘ 2021 :..
Os 5732
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Trutnov hlavní nádraží   5.33 3
  Trutnov-Volanov  5.36 5.36 
  Vlčice  5.40 5.40 
  Pilníkov  5.43 5.44 3
  Chotěvice  5.49 5.49 
  Hostinné  5.53 6.14 4
  Hostinné město  6.16 6.16 
  Prosečné  6.19 6.19 
  Klášterská Lhota  6.23 6.23 
  Kunčice nad Labem  6.27 6.28 4
  Podhůří  6.31 6.31 
  Vrchlabí  6.35  1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster