..: Trasa vlaku Os 5731 - JŘ 2021 :..
Os 5731
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jilemnice   4.35 3
  Martinice v Krkonoších  4.40 4.41 2
  Horní Branná  4.47 4.47 
  Kunčice nad Labem  4.50 4.55 4
  Klášterská Lhota  4.59 4.59 
  Prosečné  5.03 5.03 
  Hostinné město  5.05 5.05 
  Hostinné  5.08 5.09 4
  Chotěvice  5.13 5.13 
  Pilníkov  5.17 5.18 3
  Vlčice  5.21 5.21 
  Trutnov-Volanov  5.25 5.25 
  Trutnov hlavní nádraží  5.29  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster