Os 5718 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lomnice nad Popelkou | 16.11 | 2 | |||
Nová Ves nad Popelkou | 16.15 | 16.15 | |||
Syřenov | 16.19 | 16.19 | |||
Ústí u Staré Paky | 16.22 | 16.22 | |||
Stará Paka | 16.26 | 16.28 | Chlumecké 1 vpr | ||
Nová Paka město | 16.31 | 16.32 | |||
Nová Paka | 16.34 | 16.34 | 3 | ||
Horní Nová Ves | 16.42 | 16.42 | |||
Lázně Bělohrad | 16.45 | 16.46 | 2 | ||
Šárovcova Lhota | 16.49 | 16.49 | |||
Ostroměř | 16.56 | 16.59 | vlevo/4 | ||
Ohnišťany | 17.04 | 17.04 | |||
Smidary | 17.08 | 17.09 | 3 | ||
Skřivany | 17.12 | 17.12 | |||
Nový Bydžov | 17.15 | 17.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 17.25 | 17.33 | |||
Lovčice obec | 17.41 | 17.41 | |||
Slibovice | 17.43 | 17.43 | |||
Běrunice | 17.46 | 17.46 | |||
Městec Králové | 17.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci