Os 5702 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 6.28 | Chlumecké 1 | |||
Nová Paka město | 6.31 | 6.32 | |||
Nová Paka | 6.34 | 6.34 | 3 | ||
Horní Nová Ves | 6.42 | 6.42 | |||
Lázně Bělohrad | 6.45 | 6.46 | 2 | ||
Šárovcova Lhota | 6.49 | 6.49 | |||
Ostroměř | 6.56 | 7.00 | vlevo/4 | ||
Ohnišťany | 7.05 | 7.05 | |||
Skřivany | 7.12 | 7.12 | |||
Nový Bydžov | 7.15 | 7.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 7.25 | 7.33 | |||
Lovčice obec | 7.41 | 7.41 | |||
Slibovice | 7.43 | 7.43 | |||
Běrunice | 7.46 | 7.46 | |||
Městec Králové | 7.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci