Os 5531 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 17.33 | 2 | |||
Vitiněves | 17.38 | 17.38 | |||
Butoves | 17.42 | 17.42 | 3 | ||
Kovač | 17.46 | 17.46 | |||
Vojice | 17.49 | 17.49 | |||
Sobčice | 17.51 | 17.51 | |||
Ostroměř | 17.54 | 18.02 | 3 | ||
Dobrá Voda u Hořic | 18.09 | 18.09 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 18.12 | 18.14 | 3 | ||
Jeřice | 18.18 | 18.18 | |||
Třebovětice | 18.21 | 18.21 | |||
Cerekvice nad Bystřicí | 18.23 | 18.23 | |||
Hněvčeves | 18.26 | 18.29 | 1 | ||
Sadová | 18.33 | 18.33 | |||
Dohalice | 18.35 | 18.35 | |||
Dlouhé Dvory | 18.40 | 18.40 | |||
Všestary | 18.44 | 18.45 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 18.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci