Vlak Os 5469 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 8.33 | Pardubické 1 | |||
Levínská Olešnice | 8.38 | 8.38 | |||
Horka u Staré Paky | 8.42 | 8.42 | |||
Borovnice | 8.46 | 8.46 | |||
Borovnička | 8.50 | 8.50 | |||
Mostek | 8.57 | 9.01 | 1 | ||
Bílá Třemešná | 9.07 | 9.08 | 3 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 9.14 | 9.15 | 2 | ||
Žireč | 9.18 | 9.18 | |||
Kuks | 9.21 | 9.21 | |||
Jaroměř zastávka | 9.27 | 9.27 | |||
Jaroměř | 9.33 | 1 |
jede 24.IV. – 28.IX.;
v a od 24.IV. do 28.IX.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci