Vlak Os 5353 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.08 | 3 | |||
Pardubice závodiště | 7.11 | 7.11 | |||
Staré Jesenčany | 7.15 | 7.15 | |||
Medlešice | 7.18 | 7.19 | 1 | ||
Chrudim zastávka | 7.21 | 7.21 | |||
Chrudim | 7.23 | 7.24 | |||
Slatiňany | 7.29 | 4 |
jede v a ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci