Vlak Os 5322 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlinsko v Čechách | 9.06 | 2/3 | |||
Holetín | 9.09 | 9.09 | |||
Vojtěchov | 9.13 | 9.13 | |||
Pokřikov | 9.15 | 9.15 | |||
Žďárec u Skutče | 9.22 | 9.22 | 4 | ||
Prosetín | 9.25 | 9.25 | |||
Vrbatův Kostelec | 9.28 | 9.28 | |||
Horka u Chrudimi | 9.34 | 9.34 | |||
Chrast u Chrudimi | 9.37 | 9.38 | 4 | ||
Slatiňany | 9.46 | 9.46 | 4 | ||
Chrudim | 9.50 | 9.51 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 10.03 | 10.10 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 10.13 | 4 |
jede v a ;
v , kromě 26.XII., 1., 8.V.; v , kromě 26.XII., 1., 8.V.; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci