Vlak Os 5303 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.46 | 4 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 12.49 | 12.56 | 3 | ||
Pardubice závodiště | 12.59 | 12.59 | |||
Staré Jesenčany | 13.03 | 13.03 | |||
Medlešice | 13.06 | 13.07 | 1 | ||
Chrudim zastávka | 13.09 | 13.09 | |||
Chrudim | 13.12 | 13.13 | |||
Slatiňany | 13.17 | 13.18 | 4 | ||
Zaječice | 13.23 | 13.23 | |||
Chrast u Chrudimi | 13.26 | 13.27 | 3 | ||
Horka u Chrudimi | 13.30 | 13.30 | |||
Vrbatův Kostelec | 13.36 | 13.36 | |||
Prosetín | 13.41 | 13.41 | |||
Žďárec u Skutče | 13.44 | 13.45 | 4 | ||
Pokřikov | 13.52 | 13.52 | |||
Vojtěchov | 13.54 | 13.54 | |||
Holetín | 13.59 | 13.59 | |||
Hlinsko v Čechách | 14.04 | 14.08 | 2/3 | ||
Vítanov | 14.11 | 14.11 | |||
Stružinec | 14.16 | 14.16 | |||
Ždírec nad Doubravou | 14.21 | 14.22 | 3 | ||
Sobíňov | 14.26 | 14.26 | |||
Bílek | 14.28 | 14.28 | |||
Chotěboř | 14.33 | 14.34 | 1 | ||
Rozsochatec | 14.41 | 14.41 | 2 | ||
Břevnice | 14.47 | 14.47 | |||
Havlíčkův Brod | 14.53 | 5 |
Hlinsko v Č.-Havlíčkův Brod jede v , nejede 28. – 31.XII.;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci