Os 5278 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litoměřice město | 16.12 | ||||
Velké Žernoseky | 16.16 | 16.17 | 3 | ||
Sebuzín | 16.25 | 16.25 | 4 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 16.32 | 16.33 | 4 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.47 | 16.48 | 2 | ||
Neštědice | 16.55 | 16.55 | |||
Děčín hlavní nádraží | 17.06 | 17.08 | 2 | ||
Dolní Žleb | 17.16 | 17.16 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci