SuperCity 515 „Pendolino“ | |
Řazení vlaku: 682-Bmpz + 082-Bmpz + 684-Bmpz + 084-Bmpz + 683-BRmpz + 081-Ampz + 681-Bmpz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Františkovy Lázně | 14.27 | 1 | |||
Cheb | 14.34 | 14.36 | 1 | ||
Mariánské Lázně | 14.52 | 14.54 | 2/3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 15.04 | 15.05 | 2/2 | ||
Stříbro | 15.26 | 15.27 | 2/3 | ||
Plzeň-Jižní Předměstí | 15.48 | 15.48 | 4 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.52 | 16.00 | 3z | ||
Praha-Smíchov | 17.12 | 17.14 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.21 | 17.40 | 4 jižní část | ||
Praha-Libeň | 17.46 | 17.47 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.33 | 18.34 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.43 | 19.45 | II | ||
Ostrava-Svinov | 20.36 | 20.38 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 20.44 | 20.46 | |||
Bohumín | 20.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci