Os 5148 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 22.49 | 4 | |||
Václavice | 22.53 | 22.56 | 1 | ||
Náchod zastávka | 23.00 | 23.00 | |||
Náchod | 23.03 | 23.04 | 2/2 | ||
Náchod-Běloves | 23.06 | 23.06 | |||
Velké Poříčí | 23.10 | 23.11 | |||
Hronov | 23.13 | 23.13 | 2 | ||
Hronov zastávka | 23.16 | 23.16 | |||
Police nad Metují | 23.20 | 23.21 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 23.24 | 23.25 | |||
Česká Metuje | 23.29 | 23.29 | |||
Teplice nad Metují | 23.34 | 23.34 | |||
Meziměstí | 23.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci