Os 5114 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 10.02 | 3 | |||
Újezd u Chocně | 10.07 | 10.08 | 3 | ||
Plchůvky | 10.10 | 10.10 | |||
Čermná nad Orlicí | 10.13 | 10.14 | 2 | ||
Borohrádek | 10.19 | 10.19 | |||
Žďár nad Orlicí | 10.23 | 10.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 10.28 | 10.37 | 2/2 | ||
Bolehošť | 10.47 | 10.49 | 3 | ||
Očelice | 10.52 | 10.52 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 10.57 | 11.01 | 2 | ||
Pohoří | 11.03 | 11.03 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 11.06 | 11.06 | |||
Bohuslavice nad Metují | 11.09 | 11.09 | |||
Černčice | 11.10 | 11.10 | |||
Nové Město nad Metují | 11.14 | 11.23 | 1 | ||
Václavice | 11.28 | 11.31 | 1 | ||
Náchod zastávka | 11.35 | 11.36 | |||
Náchod | 11.39 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci