Os 5073 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 5.32 | 1 | |||
Brandýs nad Orlicí | 5.36 | 5.37 | |||
Ústí nad Orlicí | 5.45 | 5.46 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 5.47 | 5.48 | |||
Dlouhá Třebová | 5.51 | 5.51 | 2 | ||
Česká Třebová | 5.57 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci