Os 5072 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 21.49 | 3 | |||
Dlouhá Třebová | 21.54 | 21.54 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 21.58 | 21.59 | |||
Ústí nad Orlicí | 22.01 | 22.01 | 2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 22.10 | 22.10 | |||
Choceň | 22.16 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci