Os 5050 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 3.50 | 3 | |||
Dlouhá Třebová | 3.55 | 3.55 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 3.59 | 3.59 | |||
Ústí nad Orlicí | 4.01 | 4.02 | 2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 4.10 | 4.10 | |||
Choceň | 4.15 | 4.15 | 2 | ||
Sruby | 4.18 | 4.19 | |||
Dobříkov u Chocně | 4.21 | 4.21 | |||
Zámrsk | 4.23 | 4.24 | 2 | ||
Sedlíšťka | 4.27 | 4.27 | |||
Uhersko | 4.30 | 4.31 | 2 | ||
Moravany | 4.35 | 4.35 | 2 | ||
Kostěnice | 4.39 | 4.39 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 4.43 | 4.43 | |||
Pardubice-Pardubičky | 4.45 | 4.46 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 4.49 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci