Os 5037 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 18.40 | 2 | |||
Kolín dílny | 18.42 | 18.42 | |||
Starý Kolín | 18.46 | 18.46 | |||
Záboří nad Labem | 18.50 | 18.53 | 1/2 | ||
Týnec nad Labem | 18.54 | 18.55 | |||
Kojice | 18.57 | 18.57 | |||
Chvaletice | 18.59 | 19.00 | |||
Řečany nad Labem | 19.04 | 19.07 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 19.10 | 19.10 | |||
Přelouč | 19.13 | 19.16 | 1/2 | ||
Valy u Přelouče | 19.19 | 19.19 | |||
Pardubice-Opočínek | 19.22 | 19.22 | |||
Pardubice-Svítkov | 19.25 | 19.26 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 19.29 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci