Os 5033 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 6.06 | 2 | |||
Kolín dílny | 6.08 | 6.08 | |||
Starý Kolín | 6.12 | 6.12 | |||
Záboří nad Labem | 6.16 | 6.17 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 6.18 | 6.19 | |||
Kojice | 6.21 | 6.21 | |||
Chvaletice | 6.23 | 6.24 | |||
Řečany nad Labem | 6.28 | 6.34 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 6.37 | 6.37 | |||
Přelouč | 6.41 | 6.42 | 1/3 | ||
Valy u Přelouče | 6.45 | 6.45 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.52 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci