Os 5019 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 16.40 | 2 | |||
Kolín dílny | 16.42 | 16.42 | |||
Starý Kolín | 16.46 | 16.46 | |||
Záboří nad Labem | 16.50 | 16.53 | 1/2 | ||
Týnec nad Labem | 16.54 | 16.55 | |||
Kojice | 16.57 | 16.57 | |||
Chvaletice | 16.59 | 17.00 | |||
Řečany nad Labem | 17.04 | 17.06 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 17.09 | 17.09 | |||
Přelouč | 17.13 | 17.16 | 1/2 | ||
Valy u Přelouče | 17.19 | 17.19 | |||
Pardubice-Opočínek | 17.22 | 17.22 | |||
Pardubice-Svítkov | 17.25 | 17.26 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 17.29 | 17.46 | 4 | ||
Pardubice-Pardubičky | 17.48 | 17.49 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 17.51 | 17.51 | |||
Kostěnice | 17.55 | 17.56 | 2 | ||
Moravany | 17.59 | 17.59 | 1/2 | ||
Uhersko | 18.03 | 18.04 | 1 | ||
Sedlíšťka | 18.07 | 18.07 | |||
Zámrsk | 18.10 | 18.10 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 18.12 | 18.12 | |||
Sruby | 18.15 | 18.15 | |||
Choceň | 18.20 | 18.32 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 18.36 | 18.37 | |||
Ústí nad Orlicí | 18.45 | 18.46 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 18.47 | 18.48 | |||
Dlouhá Třebová | 18.51 | 18.51 | 2 | ||
Česká Třebová | 18.57 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci