Os 5012 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 13.00 | 3 | |||
Dlouhá Třebová | 13.05 | 13.05 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 13.09 | 13.09 | |||
Ústí nad Orlicí | 13.11 | 13.20 | 2 vlevo | ||
Brandýs nad Orlicí | 13.28 | 13.28 | |||
Choceň | 13.33 | 13.39 | 2 | ||
Sruby | 13.42 | 13.42 | |||
Dobříkov u Chocně | 13.45 | 13.45 | |||
Zámrsk | 13.47 | 13.47 | 2 | ||
Sedlíšťka | 13.50 | 13.50 | |||
Uhersko | 13.54 | 13.54 | 2 | ||
Moravany | 13.58 | 13.59 | 2 | ||
Kostěnice | 14.02 | 14.03 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 14.06 | 14.06 | |||
Pardubice-Pardubičky | 14.09 | 14.09 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 14.13 | 14.34 | 3 | ||
Pardubice-Svítkov | 14.37 | 14.37 | |||
Pardubice-Opočínek | 14.40 | 14.40 | |||
Valy u Přelouče | 14.43 | 14.44 | |||
Přelouč | 14.47 | 14.53 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 14.56 | 14.56 | |||
Řečany nad Labem | 15.00 | 15.00 | 1/2 | ||
Chvaletice | 15.04 | 15.04 | |||
Kojice | 15.06 | 15.06 | |||
Týnec nad Labem | 15.09 | 15.09 | |||
Záboří nad Labem | 15.11 | 15.12 | 2 | ||
Starý Kolín | 15.15 | 15.15 | |||
Kolín dílny | 15.19 | 15.19 | |||
Kolín | 15.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci