Os 5006 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 8.00 | 3 | |||
Dlouhá Třebová | 8.05 | 8.05 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 8.09 | 8.09 | |||
Ústí nad Orlicí | 8.11 | 8.20 | 2 | ||
Bezpráví | 8.24 | 8.24 | |||
Brandýs nad Orlicí | 8.28 | 8.28 | |||
Choceň | 8.33 | 8.39 | 2 | ||
Sruby | 8.42 | 8.42 | |||
Dobříkov u Chocně | 8.45 | 8.45 | |||
Zámrsk | 8.47 | 8.47 | 2 | ||
Sedlíšťka | 8.50 | 8.50 | |||
Uhersko | 8.54 | 8.54 | 2 | ||
Moravany | 8.58 | 8.59 | 2 | ||
Kostěnice | 9.02 | 9.07 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 9.11 | 9.11 | |||
Pardubice-Pardubičky | 9.13 | 9.14 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 9.17 | 9.34 | 3 | ||
Pardubice-Svítkov | 9.37 | 9.37 | |||
Pardubice-Opočínek | 9.40 | 9.40 | |||
Valy u Přelouče | 9.43 | 9.44 | |||
Přelouč | 9.47 | 9.53 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 9.56 | 9.56 | |||
Řečany nad Labem | 10.00 | 10.00 | 1/2 | ||
Chvaletice | 10.04 | 10.04 | |||
Kojice | 10.06 | 10.06 | |||
Týnec nad Labem | 10.09 | 10.09 | |||
Záboří nad Labem | 10.11 | 10.12 | 2 | ||
Starý Kolín | 10.15 | 10.15 | |||
Kolín dílny | 10.19 | 10.19 | |||
Kolín | 10.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci