Os 5002 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 5.09 | 3 | |||
Dlouhá Třebová | 5.14 | 5.14 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 5.18 | 5.18 | |||
Ústí nad Orlicí | 5.20 | 5.22 | 2 | ||
Bezpráví | 5.26 | 5.26 | |||
Brandýs nad Orlicí | 5.30 | 5.30 | |||
Choceň | 5.35 | 5.36 | 2 | ||
Sruby | 5.39 | 5.39 | |||
Dobříkov u Chocně | 5.42 | 5.42 | |||
Zámrsk | 5.44 | 5.44 | 2 | ||
Sedlíšťka | 5.47 | 5.47 | |||
Uhersko | 5.51 | 5.51 | 2 | ||
Moravany | 5.55 | 5.56 | 2 | ||
Kostěnice | 6.00 | 6.00 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 6.04 | 6.04 | |||
Pardubice-Pardubičky | 6.06 | 6.07 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.10 | 6.34 | 3 | ||
Pardubice-Svítkov | 6.37 | 6.37 | |||
Pardubice-Opočínek | 6.40 | 6.40 | |||
Valy u Přelouče | 6.43 | 6.44 | |||
Přelouč | 6.47 | 6.50 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 6.53 | 6.53 | |||
Řečany nad Labem | 6.56 | 7.00 | 1/1 | ||
Chvaletice | 7.04 | 7.04 | |||
Kojice | 7.06 | 7.06 | |||
Týnec nad Labem | 7.09 | 7.09 | |||
Záboří nad Labem | 7.11 | 7.12 | 2 | ||
Starý Kolín | 7.15 | 7.15 | |||
Kolín dílny | 7.19 | 7.19 | |||
Kolín | 7.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci