Os 4983 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 7.14 | 3/1 | |||
Hradčany | 7.16 | 7.17 | |||
Čebín | 7.19 | 7.20 | |||
Kuřim | 7.25 | 7.26 | 1/1 | ||
Česká | 7.29 | 7.29 | |||
Brno-Řečkovice | 7.33 | 7.34 | |||
Brno-Královo Pole | 7.36 | 7.37 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 7.40 | 7.40 | |||
Brno-Židenice | 7.46 | 7.46 | III. | ||
Brno dolní nádraží | 7.54 | 7.57 | 1 | ||
Modřice | 8.02 | 8.02 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 8.05 | 8.06 | |||
Rajhrad | 8.08 | 8.09 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 8.12 | 8.12 | |||
Hrušovany u Brna | 8.15 | 8.16 | 2 | ||
Židlochovice | 8.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci