Os 4972 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Židlochovice | 14.54 | ||||
Hrušovany u Brna | 14.57 | 14.59 | 1 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 15.02 | 15.02 | |||
Rajhrad | 15.05 | 15.06 | |||
Popovice u Rajhradu | 15.08 | 15.08 | |||
Modřice | 15.11 | 15.12 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 15.19 | 15.23 | II | ||
Brno-Židenice | 15.26 | 15.27 | II. | ||
Brno-Lesná | 15.32 | 15.33 | |||
Brno-Královo Pole | 15.35 | 15.36 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 15.39 | 15.39 | |||
Česká | 15.43 | 15.44 | |||
Kuřim | 15.47 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci