Os 4966 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Židlochovice | 7.55 | ||||
Hrušovany u Brna | 7.58 | 7.59 | 1 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 8.02 | 8.02 | |||
Rajhrad | 8.05 | 8.06 | |||
Popovice u Rajhradu | 8.08 | 8.08 | |||
Modřice | 8.11 | 8.12 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 8.19 | 8.23 | IV | ||
Brno-Židenice | 8.26 | 8.27 | II. | ||
Brno-Lesná | 8.32 | 8.33 | |||
Brno-Královo Pole | 8.35 | 8.36 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 8.39 | 8.39 | |||
Česká | 8.43 | 8.44 | |||
Kuřim | 8.47 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci