Os 4934 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Židlochovice | 15.07 | ||||
Hrušovany u Brna | 15.10 | 15.11 | 1 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 15.14 | 15.14 | |||
Rajhrad | 15.17 | 15.18 | |||
Popovice u Rajhradu | 15.20 | 15.21 | |||
Modřice | 15.24 | 15.24 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 15.31 | 15.33 | IV | ||
Brno-Židenice | 15.36 | 15.42 | II. | ||
Brno-Lesná | 15.47 | 15.48 | |||
Brno-Královo Pole | 15.50 | 15.51 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 15.54 | 15.54 | |||
Česká | 15.58 | 15.59 | |||
Kuřim | 16.02 | 16.03 | 2/2 | ||
Čebín | 16.08 | 16.08 | |||
Hradčany | 16.11 | 16.11 | |||
Tišnov | 16.14 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci