Os 4777 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 22.19 | 4 | |||
Semanín | 22.25 | 22.25 | |||
Opatov | 22.28 | 22.29 | 4 | ||
Opatovec | 22.32 | 22.32 | |||
Svitavy | 22.35 | 22.41 | 1/2 | ||
Svitavy-Lány | 22.43 | 22.43 | |||
Hradec nad Svitavou | 22.46 | 22.46 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 22.52 | 22.52 | |||
Březová nad Svitavou | 22.55 | 22.55 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 22.57 | 22.57 | |||
Rozhraní | 23.00 | 23.00 | |||
Letovice | 23.05 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci