Os 4773 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 17.04 | 4 | |||
Semanín | 17.10 | 17.10 | |||
Opatov | 17.14 | 17.15 | 4 | ||
Opatovec | 17.18 | 17.18 | |||
Svitavy | 17.21 | 17.26 | 1/2 | ||
Svitavy-Lány | 17.29 | 17.29 | |||
Hradec nad Svitavou | 17.33 | 17.33 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 17.39 | 17.39 | |||
Březová nad Svitavou | 17.42 | 17.43 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 17.45 | 17.45 | |||
Rozhraní | 17.48 | 17.48 | |||
Letovice | 17.54 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci