Os 4766 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 5.32 | 3 | |||
Rozhraní | 5.37 | 5.37 | |||
Moravská Chrastová | 5.40 | 5.40 | |||
Březová nad Svitavou | 5.42 | 5.52 | 1 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 5.56 | 5.56 | |||
Hradec nad Svitavou | 6.02 | 6.02 | |||
Svitavy-Lány | 6.06 | 6.06 | |||
Svitavy | 6.09 | 6.10 | 3 | ||
Opatovec | 6.14 | 6.14 | |||
Opatov | 6.17 | 6.17 | 3 | ||
Semanín | 6.21 | 6.21 | |||
Česká Třebová | 6.27 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci