Os 4742 | |
Řazení vlaku: 263 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 5.58 | 2 | |||
Zbýšov | 6.00 | 6.01 | |||
Hostěrádky-Rešov | 6.03 | 6.04 | |||
Újezd u Brna | 6.07 | 6.07 | |||
Sokolnice-Telnice | 6.09 | 6.10 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 6.15 | 6.16 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 6.26 | 6.29 | IV | ||
Brno-Židenice | 6.33 | 6.33 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 6.39 | 6.39 | |||
Babice nad Svitavou | 6.44 | 6.44 | |||
Adamov | 6.47 | 6.48 | 3 | ||
Adamov zastávka | 6.50 | 6.50 | |||
Blansko | 6.56 | 7.01 | 1/1 | ||
Blansko město | 7.03 | 7.04 | |||
Dolní Lhota | 7.06 | 7.07 | |||
Rájec-Jestřebí | 7.09 | 7.10 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 7.13 | 7.13 | |||
Skalice nad Svitavou | 7.18 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci