Os 4740 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 6.02 | III | |||
Brno-Židenice | 6.05 | 6.06 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 6.11 | 6.11 | |||
Babice nad Svitavou | 6.15 | 6.16 | |||
Adamov | 6.19 | 6.19 | 3 | ||
Adamov zastávka | 6.21 | 6.22 | |||
Blansko | 6.28 | 6.29 | 1/2 | ||
Blansko město | 6.31 | 6.32 | |||
Dolní Lhota | 6.36 | 6.36 | |||
Rájec-Jestřebí | 6.39 | 6.40 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 6.43 | 6.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 6.48 | 6.49 | 2 | ||
Svitávka | 6.52 | 6.52 | |||
Zboněk | 6.55 | 6.56 | |||
Letovice zastávka | 6.58 | 6.58 | |||
Letovice | 7.01 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci