Os 4739 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 20.58 | 2 | |||
Letovice zastávka | 21.01 | 21.01 | |||
Zboněk | 21.03 | 21.04 | |||
Svitávka | 21.07 | 21.07 | |||
Skalice nad Svitavou | 21.10 | 21.12 | 1/2 | ||
Doubravice nad Svitavou | 21.16 | 21.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 21.20 | 21.20 | 2 | ||
Dolní Lhota | 21.23 | 21.23 | |||
Blansko město | 21.26 | 21.27 | |||
Blansko | 21.28 | 21.31 | 2 | ||
Adamov zastávka | 21.37 | 21.37 | |||
Adamov | 21.39 | 21.40 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 21.43 | 21.43 | |||
Bílovice nad Svitavou | 21.48 | 21.49 | |||
Brno-Židenice | 21.54 | 21.54 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 21.59 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci