Os 4728 | |
Řazení vlaku: 640 + 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 17.39 | 2 | |||
Brno-Chrlice | 17.45 | 17.46 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.55 | 18.00 | IV | ||
Brno-Židenice | 18.04 | 18.05 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 18.10 | 18.11 | |||
Babice nad Svitavou | 18.15 | 18.16 | |||
Adamov | 18.19 | 18.19 | 3 | ||
Adamov zastávka | 18.21 | 18.22 | |||
Blansko | 18.28 | 18.29 | 1/2 | ||
Blansko město | 18.31 | 18.32 | |||
Dolní Lhota | 18.36 | 18.36 | |||
Rájec-Jestřebí | 18.39 | 18.40 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 18.43 | 18.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 18.48 | 18.49 | 2 | ||
Svitávka | 18.52 | 18.52 | |||
Zboněk | 18.55 | 18.56 | |||
Letovice zastávka | 18.58 | 18.58 | |||
Letovice | 19.01 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci