Os 4702 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vyškov na Moravě | 4.36 | 2 | |||
Luleč | 4.41 | 4.42 | 1 | ||
Rousínov | 4.48 | 4.49 | 2 | ||
Křenovice horní nádraží | 4.55 | 4.56 | 2 | ||
Zbýšov | 4.58 | 4.59 | |||
Hostěrádky-Rešov | 5.01 | 5.02 | |||
Újezd u Brna | 5.05 | 5.05 | |||
Sokolnice-Telnice | 5.07 | 5.09 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 5.14 | 5.15 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 5.24 | 5.26 | II | ||
Brno-Židenice | 5.29 | 5.30 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 5.35 | 5.36 | |||
Babice nad Svitavou | 5.40 | 5.41 | |||
Adamov | 5.43 | 5.44 | 3 | ||
Adamov zastávka | 5.46 | 5.47 | |||
Blansko | 5.53 | 5.58 | 1/1 | ||
Blansko město | 6.00 | 6.00 | |||
Dolní Lhota | 6.03 | 6.03 | |||
Rájec-Jestřebí | 6.05 | 6.06 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 6.09 | 6.09 | |||
Skalice nad Svitavou | 6.13 | 6.17 | 2 | ||
Svitávka | 6.20 | 6.20 | |||
Zboněk | 6.23 | 6.24 | |||
Letovice zastávka | 6.26 | 6.26 | |||
Letovice | 6.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci