Os 4617 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 14.37 | 3/5 | |||
Ostrov nad Oslavou | 14.43 | 14.44 | 1/1 | ||
Laštovičky | 14.47 | 14.48 | |||
Sklené nad Oslavou | 14.52 | 14.52 | 2 | ||
Křižanov | 14.57 | 14.58 | 2 | ||
Ořechov | 15.03 | 15.04 | |||
Osová Bítýška | 15.07 | 15.07 | |||
Vlkov u Tišnova | 15.10 | 15.11 | 1/1 | ||
Níhov | 15.15 | 15.15 | |||
Řikonín | 15.19 | 15.20 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 15.22 | 15.23 | |||
Tišnov | 15.27 | 15.29 | 3/1 | ||
Hradčany | 15.31 | 15.32 | |||
Čebín | 15.34 | 15.35 | |||
Kuřim | 15.40 | 15.41 | 1/1 | ||
Česká | 15.44 | 15.45 | |||
Brno-Řečkovice | 15.49 | 15.49 | |||
Brno-Královo Pole | 15.52 | 15.53 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 15.55 | 15.56 | |||
Brno-Židenice | 16.01 | 16.01 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 16.06 | 16.09 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 16.13 | 16.13 | 7 | ||
Modřice | 16.16 | 16.17 | 2 | ||
Rajhrad | 16.21 | 16.22 | |||
Hrušovany u Brna | 16.26 | 16.27 | 3 | ||
Žabčice | 16.30 | 16.30 | |||
Vranovice | 16.35 | 16.38 | 2 | ||
Pouzdřany | 16.41 | 16.41 | |||
Popice | 16.44 | 16.45 | |||
Šakvice | 16.47 | 16.48 | 1 | ||
Hustopeče u Brna | 16.54 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci