Os 4614 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hustopeče u Brna | 14.04 | 2/1 | |||
Šakvice | 14.10 | 14.10 | 1 | ||
Popice | 14.13 | 14.14 | |||
Pouzdřany | 14.17 | 14.17 | |||
Vranovice | 14.21 | 14.24 | 1/1 | ||
Žabčice | 14.28 | 14.28 | |||
Hrušovany u Brna | 14.31 | 14.32 | 2 | ||
Rajhrad | 14.36 | 14.37 | |||
Modřice | 14.41 | 14.42 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 14.49 | 14.53 | II | ||
Brno-Židenice | 14.56 | 14.57 | II. | ||
Brno-Lesná | 15.02 | 15.03 | |||
Brno-Královo Pole | 15.05 | 15.06 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 15.09 | 15.09 | |||
Česká | 15.13 | 15.14 | |||
Kuřim | 15.17 | 15.18 | 2/2 | ||
Čebín | 15.23 | 15.23 | |||
Hradčany | 15.26 | 15.26 | |||
Tišnov | 15.29 | 15.30 | 2/2 | ||
Dolní Loučky | 15.34 | 15.35 | |||
Řikonín | 15.38 | 15.38 | 1/2 | ||
Níhov | 15.42 | 15.43 | |||
Vlkov u Tišnova | 15.47 | 15.47 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 15.50 | 15.51 | |||
Ořechov | 15.54 | 15.54 | |||
Křižanov | 15.59 | 16.00 | 1 | ||
Sklené nad Oslavou | 16.05 | 16.05 | 1/2 | ||
Laštovičky | 16.09 | 16.09 | |||
Ostrov nad Oslavou | 16.13 | 16.13 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 16.20 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci