Os 4608 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hustopeče u Brna | 9.04 | 2/1 | |||
Šakvice | 9.10 | 9.10 | 1 | ||
Popice | 9.13 | 9.14 | |||
Pouzdřany | 9.17 | 9.17 | |||
Vranovice | 9.21 | 9.24 | 1/1 | ||
Žabčice | 9.28 | 9.28 | |||
Hrušovany u Brna | 9.31 | 9.32 | 2 | ||
Rajhrad | 9.36 | 9.37 | |||
Modřice | 9.41 | 9.42 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 9.49 | 9.53 | II | ||
Brno-Židenice | 9.56 | 9.57 | II. | ||
Brno-Lesná | 10.02 | 10.03 | |||
Brno-Královo Pole | 10.05 | 10.06 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 10.09 | 10.09 | |||
Česká | 10.13 | 10.14 | |||
Kuřim | 10.17 | 10.18 | 2/2 | ||
Čebín | 10.23 | 10.23 | |||
Hradčany | 10.26 | 10.26 | |||
Tišnov | 10.29 | 10.30 | 2/2 | ||
Dolní Loučky | 10.34 | 10.35 | |||
Řikonín | 10.38 | 10.38 | 1/2 | ||
Níhov | 10.42 | 10.43 | |||
Vlkov u Tišnova | 10.47 | 10.47 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 10.50 | 10.51 | |||
Ořechov | 10.54 | 10.54 | |||
Křižanov | 10.59 | 11.00 | 1 | ||
Sklené nad Oslavou | 11.05 | 11.05 | 1/2 | ||
Laštovičky | 11.09 | 11.09 | |||
Ostrov nad Oslavou | 11.13 | 11.13 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 11.20 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci